Zaszalej z głową czyli polecane fryzury na lato 2015

Fryzjerskim hitem tego lata będzie pozorny nieład i styl „prosto z plaży”. To uczesanie nie ma nic wspólnego z tradycyjnym skrętem, lokami tudzież tak popularnymi ostatnio falami. Nadaje się zarówno do włosów cienkich, którym dodaje objętości, jak i grubych, ponieważ pomaga je zdyscyplinować.


Najprościej można by go określić kontrolowanym nieładem. Jednak fryzura czesana letnim wiatrem domaga się paru zabiegów z naszej strony . Zależnie od czasu jakim dysponujemy, dobrze jest albo zapleść przed nocą warkocze, rano je rozpleść, delikatnie przeczesać palcami i utrwalić sprayem, albo po umyciu i wysuszeniu zakręcić włosy na lokówkę lub prostownicę, rozdzielić pojedyncze pasma, lekko ugnieść dłońmi a następnie nałożyć kosmetyk do stylizacji. Do stworzenia plażowych fryzur typu beach waves powstały wyjątkowe kosmetyki (żele, pudry, spraye i lakiery). Efekt, który dzięki nim uzyskamy, potocznie przyjął nazwę „next day hair”. Na stronie lokikoki.pl najnowsze profesjonalne kosmetyki do włosów!

Na pokazach mody prym wiodą puszyste fryzury. Lecz jak zwiększyć objętość cienkich i delikatnych włosów tak aby nie przypominały kasku? Ten problem nurtuje od lat naukowców w laboratoriach firm fryzjerskich. Właśnie znajdziemy w sklepach stacjonarnych jak i tych w sieci bardzo obiecujące produkty do włosów.
Fryzura , stylizacja AUDREY HEPBURN
Napisał: Artego
Na podstawie: Artego
Jednym z nich jest aktywator do spłukiwania, którego parę kropel dodajemy do naszej codziennej odżywki tudzież maski czy jedwabiu do włosów - . Jeżeli szukamy chwilowej zmiany możemy zastosować barwne kredy do włosów. Możemy je podziwiać na włosach do trzech myć, dlatego doskonale nadają się na weekend. Żeby jednak nie przekroczyć subtelnej granicy kiczu, odważmy się na jeden kolor. Kondycja włosów na tym nie ucierpi, albowiem kredy działają powierzchniowo. Instrukcja obsługi jest prosta. Podkładamy pod wybrane pasmo papierowy ręcznik, malujemy jednym pociągnięciem kredą i...voila. Efekt zapędów fryzjerskich wskazane jest dodatkowo utrwalić lakierem.


Pamiętajmy: grunt aby fryzura nie nie wyglądała na pracochłonną i jak po „wyjściu od fryzjera”. Włosy nie mają przypominać hełmu, ani blachy wygładzonej żelazkiem. Jeśli lubimy prostownicę, w okresie letnim zrezygnujmy z niej i modelujmy włosy na szczotce. Uzyskamy większą objętość, w związku z tym zapobiegniemy efektu spłaszczenia, jak przy żelazku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-17 10:29:41
Tagi: Prostownica, fryzjer