Sukienki do pracy - wyglądaj modnie

Sukienki do pracy, to znakomita sprawa, gdy naprawdę zaczyna być ciepło. Kiedy ukrop leje się z nieba nie ma przypuszczalnie bardziej wygodnej części garderoby od sukienki właśnie. Jedno zastrzeżenie – sukienki letnie nie mogą być zrobione całkowicie z poliestru.
Sukienka letnia
Na podstawie: www.melanzsklep.pl
Co prawda nie groźne im w takim przypadku nieładne zagniecenia (jak w przypadku odzieży zrobionej z lnu albo stuprocentowej bawełny), niemniej jednak tego typu sukienka to prawdziwy pancerz dla ciała – materiał nie przepuszcza powietrza, a my pocimy się bezlitośnie. Najbardziej komfortowe na letnie upały to sukienki letnie z ze sporą zawartością naturalnej tkaniny, jak bawełna lub len wzbogacone domieszką poliestru. Górować jednakże w składzie muszą naturalne tkaniny. Do pracy najlepiej wystrzegać się długości maxi – wszelkie długie sukienki najkorzystniej zostawić na wakacyjny wypad bądź włożyć po pracy. Unikajmy też miniówek, które szczególnie w okresie letnim, ubrane do pracy, mogą stwarzać sytuacje ekscentryczne. Do najbardziej znanych należy zauważalna bielizna i nieestetycznie nogi.Najodpowiedniejsza będzie długość midi, czyli w kolano bądź minimalnie przed. Do sukienek o takiej długości najlepiej pasują buty na obcasie, z palcem bądź piętą odsłoniętą. Jeszcze nie tak dawno przyjęte było, że nie powinno się pojawiać w pracy bez rajstop, także latem. Ale jeśli nogi są zadbane, lekko opalone i depilowane można je wtedy spryskać rajstopami w sprayu – efekt jest doskonały i znaczniej naturalny od rajstop.

Zazwyczaj sukienki noszone do pracy nie powinny być zanadto wzorzyste, niemniej jednak wyjątkiem jest właśnie letnia pora. W tym sezonie producenci mocno promują wszelkiego typu printy, które są wprost cudowne. Ponadto, nadruki na sukienkach pozwalają na zamaskowanie wszelakich niedoskonałości sylwetki.

Reasumując, sukienka –kochamy to!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-13 08:44:30
Tagi: Lato, figura, bielizna, odzież, upały, rezultat