Jeżeli nasza firma sprzedaje jakieś towary na wschód, to zapewne wie, że obowiązują tam inne certyfikaty potwierdzające jakość produktu

Ci, którzy eksportują swoje produkty do Rosji lub krajów zrzeszonych w WNP (Wspólnota Niepodległych Państwa - jednoczy niemal wszystkie kraje byłego ZSRR) zdają sobie sprawę z tego czym są rosyjskie normy jakości.


certyfikat higieniczny
Napisał: TopRank Online Marketing
Na podstawie: http://www.flickr.com


Żeby cokolwiek mogło zostać przyjęte na ich rynek, wymaga takiego zaświadczenia.


GOST Certificate jest potrzebny wszystkim tym przedsiębiorstwom, które mają zamiar handlować z Rosją. Standardy te wywodzą się jeszcze z okresu Związku Radzieckiego i uległy niedużej modyfikacji, jednak ogólnie mówiąc - funkcjonują do dzisiaj. Mówi się, że w pewnym sensie są odpowiednikiem naszych norm ISO. Mamy szansę zatem zetknąć się z dziwnymi mieszankami typu GOST - pod tym adresem- jeszcze więcej - ISO 9001.
Obecnie funkcjonują fachowe firmy, które pomogą nam otrzymać certyfikat (przedsiębiorstwa : -> certificator.eu/pl/certifikacja/certyfikat-gost-r.html) higieniczny na terenie Rosji. Dzięki oddelegowaniu owego procesu na specjalistów, zaoszczędzimy czas i nie utkniemy na długie miesiące w papierach. A jak wszyscy wiemy, w Federacji Rosyjskiej biurokracja bywa ogromna i wszyscy pracownicy urzędów kochają papierologię. Kiedy uda nam się już uzyskać odpowiednie pozwolenia, to rynek wschodni stoi przed nami otworem. Jest to ogromny rynek zbytu z wielkimi możliwościami, wobec tego trzeba skierować tam swój wzrok oraz zainteresowanie, jeśli wytwarzamy jakiś towarów.


Rosja jest rynkiem trudnym do zdobycia oraz wymagającym. Jednak jeżeli uda nam się tam zaczepić, to przypuszczalnie wróży to nam wielkie przychody.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-12 16:37:08
Tagi: este