Chcesz zorganizować swym pracownikom szkolenie łączone z wyjazdem integracyjnym ? Podpowiadamy, gdzie jechać!

Właściwie każdy pracodawca wie znakomicie, że nic tak bardzo nie motywuje pracowników jak przykładowo zaplanowanie im weekendowego wyjazdu czy imprezy firmowej. Jeżeli Ty również zastanawiasz się nad taką możliwością, a jednocześnie chciałbyś połączyć taki wyjazd z czymś bardziej pożytecznym, wówczas zdecydowanie musisz zainteresować się opcją zorganizowania wyjazdu integracyjnego połączonego z jakimś ciekawym kursem na przykład w Szklarskiej Porębie.


Dlaczego właśnie Szklarska Poręba?


meble
Napisał: er Guiri
Na podstawie: http://www.flickr.com
Odpowiedź jest bardzo prosta - dlatego, że szkolenia w Szklarskiej Porębie aktualnie uznawane są za jedne z najlepszych i prowadzonych na oczywiście najwyższym poziomie. Oczywiście zwykle celem wypadu integracyjnego jest zrelaksowanie pracowników, jednakże nawet największa impreza nie stanie na przeszkodzie temu, aby po południu przeprowadzić małe szkolenie. To naprawdę rewelacyjny pomysł - zrelaksowani pracownicy bez wątpliwości znacznie chętniej będą zdobywać nową wiedzę. Jeżeli sprawdzisz, jakie możesz zorganizować szkolenia w Szklarskiej Porębie i kto zwykle je prowadzi, wówczas niewątpliwie zrozumiesz, dlaczego rekomendujemy akurat to miejsce.


szkolenia w szklarskiej porębie
Napisał: Mgzkun
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wypad na weekend czy dłużej?


mieszkania
Napisał: cliff1066™
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wiele bez wątpliwości zależy od tego, jaki dokładnie chcesz realizować podczas wyjazdu plan. Jeżeli chcesz wyłącznie zrobić imprezę, wówczas dobrze sprawdzi się wyjazd weekendowy.


Jeśli chciałbyś połączyć wypad ze zwiedzaniem, wówczas Dolny Śląsk na weekend to z pewnością za mało i potrzebujesz o wiele dłuższego wyjazdu. Jeśli chcesz skorzystać z bogatej oferty kursów, wtedy także powinieneś pomyśleć o wypadzie co najmniej trzydniowym - wybór należy do Ciebie!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:14:25
Tagi: relaks, imprezy, kurs, czas, impreza